Sortiment
Náš sortiment

Čaje

Námi nabízené čaje jsou namíchány podle tradicemi ověřených receptur, ale i s novými a svěžími příchutěmi. Jsou vysoce kvalitní a dle našich zákazníků i lahodné chuti.

Kromě těchto čajů nabízíme i čaje připravené od vyhlášeného českého bylinkáře. Tyto čaje se vyznačují vysokým obsahem léčivých bylin.

V našem sortimentu si jistě každý zákazník vybere čaj dle vlastní chuti.

Výrobky z brusinek

Nabízíme jeden z nejširších sortimentů brusinkových výrobků.

Od lahodného sirupu do čaje a vody, který Vás překvapí svou chutí a hustotou, přes mezi našimi zákazníky vyhlášený silný čaj, společně se sušenými kanadskými brusinkami, po džem s celým ovocem, který je vyhledávanou pochoutkou i přílohou.

Věřime že i Vy si určitě vyberete.

Čokolády

Čokoláda patří od pradávna pro svou jedinečnou chuť k vyhledávaným pochutinám, které si mnozí z nás nedokáží odpustit. Čokolády, které nabízíme k prodeji, patří mezi jedny z nejkvalitnějších.

Koření

Již naši předkové, a to nejen v Krkonoších, používali při přípravě pokrmů různé druhy koření. Tady u nás na horách to bývávaly různé báby kořenářky, od kterých místní lidé koření získávali.

Chceme se s Vámi podělit a nabídnout Vám některá koření vybraných chutí.

Medovina

Medovina patřila již od pradávna k vyhledávaným nápojům. Můžeme říci, že je starší než pivo a víno. Námi nabízená medovina je vyrobena z kvalitního českého medu a vody, která pramení v okolí Jánských Lázní. Dlouhodobé zrání a vhodný výběr bylinných přísad jí dávají harmonickou chuť. Tato medovina není tak sladká, jako většina ostatních medovin, a je vynikající i jako aperitiv. Námi nabízené medoviny neobsahují žádné chemické konzervační látky a barviva. Naše medoviny obdržely také ochrannou známku krkonošského originálního produktu.

Podáváme ji vychlazenou nebo ohřátou na 40 stupňů. Nejlépe s plátkem citronu nebo pomeranče. Na jakoukoli z námi nabízených lahví, jsme schopni napsat Vámi vymyšlené věnování např. (3O, 50, pro babičku…, pitíčko mojí ženušky, atd...) bez příplatku.

Nabízíme Vám tři druhy medovin.

Likéry

Ke každé láhvi máme k dispozici ochranný certifikát(rodný list).

Tradiční likéry z dob našich babiček a dědů.

Při jejich výrobě nejsou použita žádná barviva ani chemické stabilizátory.

Ve spojení s vybranými druhy koření a velejemným lihem získávají likéry chuť, která Vás zajisté zaujme.

Yzc0O