Sortiment
Náš sortiment

Čaje

Námi nabízené čaje jsou namíchány podle tradicemi ověřených receptur, ale i s novými a svěžími příchutěmi. Jsou vysoce kvalitní a dle našich zákazníků i lahodné chuti.

Kromě těchto čajů nabízíme i čaje připravené od vyhlášeného českého bylinkáře. Tyto čaje se vyznačují vysokým obsahem léčivých bylin.

V našem sortimentu si jistě každý zákazník vybere čaj dle vlastní chuti.

Výrobky z brusinek

Nabízíme jeden z nejširších sortimentů brusinkových výrobků.

Od lahodného sirupu do čaje a vody, který Vás překvapí svou chutí a hustotou, přes mezi našimi zákazníky vyhlášený silný čaj, společně se sušenými kanadskými brusinkami s třtinovým cukrem, po džem s celým ovocem, který je vyhledávanou pochoutkou i přílohou.

Věřime že i Vy si určitě vyberete.

Pečené čaje

Jedná se o čistě přírodní výrobek, ve kterém se snoubí lahodná chuť čerstvého ovoce s kořením, které dodá nápoji zvláštní a specifickou chuť.

Výroba této speciality probíhá podle tradičních pečlivě střežených receptur. Pečený čaj je prost jakýchkoliv konzervačních aromatických látek. Tyto čaje je možno připravovat jako horký i studený nápoj.

Nabízíme 2 velikosti balení. Obsah 55 ml je vhodný na přípravu 1 šálku čaje a výhodnější pro zákazníka - obsah 430 ml pro přípravu až 10 šálků.

Čokolády

Čokoláda patří od pradávna pro svou jedinečnou chuť k vyhledávaným pochutinám, které si mnozí z nás nedokáží odpustit. Čokolády, které nabízíme k prodeji, patří mezi jedny z nejkvalitnějších.

Tradice firmy, od které Vám námi prodávané čokolády nabízíme, sahají do konce 19. století.

Původně firma začínala s pěti zaměstnanci a do dnešních dnů se rozrostla do jedné z největších a nejuznávanějších továren v celé Evropě. Do svých produktů přenesla vynikající a všemi uznávané receptury ze Švýcarska, které jsou po léta zdokonalovány.

V nabídce čokoládovny najdeme řadu mistrovských kousků prodávaných i ve svých nádherně po čokoládě vonících značkových kamenných obchodech DANUSIA SECRETS.

Čokoláda s tradicí a romantickou povahou ve velkém stylu. To je DANUSIA.

Jedná se o nejstarší produkt čokoládovny. Jak uvádějí firemní záznamy, majitel firmy se hluboce zamiloval do jedné ze svých zaměstnankyň a na důkaz jeho nezměrné lásky vyvinul originální recept na čokoládu.

Kromě výjimečné a delikátní chuti na její počest věnoval čokoládě její jméno DANUSIA. Na balení umístil i její portrét.

Chuť této čokolády se naštěstí dochovala až do dnešních dob.

NYNÍ MÁTE JEDINEČNOU MOŽNOST OCHUTNAT VÝROBKY ČOKOLÁDOVNY I VY!!!!!

Koření

Již naši předkové, a to nejen v Krkonoších, používali při přípravě pokrmů různé druhy koření. Tady u nás na horách to bývávaly různé báby kořenářky, od kterých místní lidé koření získávali.

Chceme se s Vámi podělit a nabídnout Vám některá koření vybraných chutí.

Švýcarské tradiční bylinné bonbony Ricola

Jedná se o bylinné bonbony bez přídavku cukru s lahodnou tradiční chutí.

Vhodné použití: proti kašli, chraptění, bolestech v krku nebo jen pro příjemné osvěžení dechu.

Ricola bonbony jsou bylinné bonbony pouze z přírodních látek.

Vyrábí se od r. 1940 podle tradiční receptury z 13 alpských bylin. Nevhodné pro nemocné trpící fenylketonurií.

Bonbony jsou chuťově lahodné, pošmáknete si.

Aromaterapie

Jedním z alternativních druhů medicíny je aromaterapie, která používá éterické oleje a další vonné složky pro zlepšení zdraví, mysli a vylepšení nálady.

Slovo aromaterapie v překladu znamená léčení organismu za pomoci vůně.

Nabízíme Vám jeden z nejširších sortimentů aroma olejů za dobrou cenu. Obsah oleje v balení 10 ml.

Léčivé bylinné přípravky

Nabízíme jeden z nejširších sortimentů tradičních, léčivých bylinných mastí a dalších produktů od renomovaného výrobce.

Sortiment léčivých přípravků pochází od českého výrobce s dlouholetou tradicí.

Výrobky jsou připraveny podle originálních rodinných receptur. Základem všech námi nabízených mastí je speciálně upravené neškvařené sádlo a pravý včelí vosk. Díky tomu se masti výborně vstřebávají do pokožky.

Medovina

Medovina patřila již od pradávna k vyhledávaným nápojům. Můžeme říci, že je starší než pivo a víno. Námi nabízená medovina je vyrobena z kvalitního českého medu a vody, která pramení v okolí Jánských Lázní. Dlouhodobé zrání a vhodný výběr bylinných přísad jí dávají harmonickou chuť. Tato medovina není tak sladká, jako většina ostatních medovin, a je vynikající i jako aperitiv. Námi nabízené medoviny neobsahují žádné chemické konzervační látky a barviva. Naše medoviny obdržely také ochrannou známku krkonošského originálního produktu.

Podáváme ji vychlazenou nebo ohřátou na 40 stupňů. Nejlépe s plátkem citronu nebo pomeranče. Na jakoukoli z námi nabízených lahví, jsme schopni napsat Vámi vymyšlené věnování např. (3O, 50, pro babičku…, pitíčko mojí ženušky, atd...) bez příplatku.

Nabízíme Vám tři druhy medovin.

Likéry

Ke každé láhvi máme k dispozici ochranný certifikát(rodný list).

Tradiční likéry z dob našich babiček a dědů.

Při jejich výrobě nejsou použita žádná barviva ani chemické stabilizátory.

Ve spojení s vybranými druhy koření a velejemným lihem získávají likéry chuť, která Vás zajisté zaujme.

NGZhNmViMG