O nás
O nás

Krakonošovy dobroty s.r.o.

Naše firma přináší zákazníkům jen to nejlepší z nejlepšího. Potrpíme si na kvalitu a proto Vám nabízíme pěčlivě vybrané výrobky té nejvyšší jakosti. Specializujeme se na potraviny denní spotřeby, ale i na nevšední pochoutky. Rádi děláme obyčejné potaviny neobyčejnými. Za všemi našimi výrobky stojíme nejen my, ale i řada našich spokojených zákazníků.

Krakonošovy dobroty si můžete zakoupit zde na e-shopu a nebo na některém z našich prodejních stánků na pravidelných akcích, pořádaných po celé naší Republice české. Zároveň máme několik kamenných prodejen. Mile rádi Vás uvítáme, ať už se rozhodnete nás navštívit kdekoliv.

Svou práci děláme srdcem a nesmírně si vážíme podpory, kterou od svých zákazníků dostáváme.

Doufáme tedy, že budete spokojeni i vy.

Kdybyste se rozhodli nás podpořit slovem, můžete nás najít na Facebooku – Krakonošovy dobroty – i Instagramu – krakonosovy_dobroty.

Pro naše milé zákazníky něco málo o Krkonoších.

Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky.

Leží v severních Čechách na jihu polské části Slezska s nejvyšší horou Sněžkou 1602 m n. m..

Podle pověstí střeží Krkonoše bájný duch a strážce hor Krakonoš, někdy též nazývaný Rýblcoul (německy Rubezahl) v polské části Krkonoš Liczyrzepa. Pro svou malebnost a čistou přírodu jsou Krkonoše od pradávna až do dnešních dob vyhledávanou lokalitou k odpočinku a relaxaci návštěvníků z Čech i ze zahraničí.

Kdo je jednou navštíví, ať v létě neb v zimě, rád se vrací.

Již od r. 1909 je tradicí zhotovení sochy Krakonoše ze sněhu na náměstí v Jilemnici - malebném to městečku v samém srdci hor.

Tradičními a vyhledávanými pokrmy v celých horách jsou určitě kyselo, sejkory a hubník který nesmí chybět na vánočním stole žádného horala.

Přikládáme recepty na výše uvedené pochoutky, při kterých můžete použít i námi nabízené suroviny.

Brusinkové království

Brusinka, královna v léčení

Brusinka by měla být důležitou součástí našeho jídelníčku a to pro své jedinečné složení.

Obsahuje velké množství účinných látek, které slouží k ozdravení organismu. Má silné antioxidační účinky, takže skvěle pročišťuje organismus od škodlivých látek. Z toho vyplývá vysoká ochrana před nádorovými onemocněními. Brusinka napomáhá k prevenci při kardiovaskulárních onemocněních. Její vlastnosti mají příznivý vliv na mozkové buňky, zároveň zpomalují proces stárnutí a odumírání mozkových buněk, a tímto snižují riziko Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby.

Nesmíme zapomenout na jednu z nejdůležitějších vlastností a tou je pročišťování močových cest. Chrání ledviny a močové cesty od zánětů. Je výborným pomocníkem s bojem při virovém onemocnění.

Rovněž slouží jako antidiabetikum, což ocení hlavně pacienti nemocní cukrovkou.

Věříme, že s naší širokou brusinkovou nabídkou budete spokojeni.

OGVjNzRkN